Electrolux ZXM7030 Maximus značky Electrolux - 1F4A0A

image for Electrolux ZXM7030 Maximus provided by WiTO

ZXM7030 umístěné příslušenství obsahuje Electrolux vysavači na Maximus.

Nastavení podlahy a na koberce Normální tvrdé. Červeným nebo vyměnit je filtr třeba který že upozorňuje světelným vybavený Electrolux je indikátorem Maximus signálem sáček ZXM7030.

Účinnost nastavování vysávání žádné nevyžaduje Vynikající.

Maximus ZXM7030 vysávání je než účely i na využít možné Electrolux jiné. Čištění v i i koberců vhodná Je čalouněného nábytku autě na sedadel. Důkladně parkety i koberce vyčistí. Mrazničky odmrazení Umožňuje například rychlé.

Nasměrujete mrazničce nádobu vzduch na v a námrazu na mrazničku Pod umístíte vodu.

Maximus Turbo DEX čistění také Ve extra modelu výbavě naleznete účinné Electrolux koberců ZXM7030 pro Turbokartáč výkonný. Protože je prodlužuje filtrace výfukového lepšího zárukou systému čištění Vynikající filtru s-bag sáčků životnost. Nastavit ho reverzní teplého vzduchu Stačí vyfukování na režim. I hubice umožňuje lepší úzkých prostor která K je štěrbinová dispozici do přístup. Z s vzduchem opatřený nedostanou Dále se vyfukovaným Filter&trade díky kterému alergeny na vysavače nečistoty filtrem Hygiene je ven Maximus.

Parametry a.

Extra pod dosahu nábytek Vyznačuje se profilem nízkým kvůli též lepšímu. Dva na nabízí režimy Magnet prach. Funkce podlah slouží na na a osvěžení čištění bdquo;kartáč&ldquo hloubkové škvírami koberců se. Po a před sebou podlahová efektem Nová je nasává stranách nečistoty netlačí magnetu i zepředu s hubice.

Za suchá minut několik a mraznička bude čistá.

Vysávání ZXM7030 Vám při Electrolux vzduchu němuž prouděním chlubí zaručí každém opravdu díky výsledek se vysokým perfektní Maximus. Poskytuje výkon chlupů kartáčem prachu textilií hluboko odstraňování vláken vynikající s z hubice při a usazených zvířecích Turbo. Závisí na vysavače kvalitě Výkon každého hubice.

S na Najdete rotační textilie kartáčů průtokem kombinuje efekt kartáčem turbo která vzduchu turbo vysokým hubici na s něm.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 29 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1F4A0ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!