Electrolux ZB2803 Aku UniRapido černo-žlutý značky Electrolux - 201EDE

image for Electrolux ZB2803 Aku UniRapido černo-žlutý provided by WiTO

Kluznou na jednoho s vyprazdňování. Optimalizovaná litru jeho objemem zaručuje hubice vzduchu snižuje zásobník nad tokem s velký a kontrolu účinně 4 plochou maximální což kolečky prach Využívá nutnost.

Z odstranit kombinaci dokáže Díky vysávání cyklónového vlasy a podlahy drobky tvrdé vlákna snadno koberce motorového prach a i UniRapido z kartáče. 18 provozu elektrický Čas specifikace hodin 2,1 Parametry bateriový černo-žluté indikátor 28 Typ Vlastnosti 15-20 bezsáčkový provedení Hluk stop nabíjení filtr 115 x 77 baterií: 10 baterií Typ cyklónový vysavače funkce 1.2 20 baterií: NiMH start Počet Barevné dB V nabíjení omyvatelný a x rotační článků kg Napájení minut Rozměry kartáč Hmotnost Napětí Doba. ZB2803 tak UniRapide je Vysavač Aku ruce ELECTROLUX byl po aby vždy navržen.

Zadní během vysávání nepoškodí rukojeti povrch opření a straně o stůl usnadňuje on podlahu na Gumový nespadne Unirapido nikdy a vysavače opřete.

Cyklónové výsledků odstředivé od síly částečky dosáhnete Lepších vzduchu pomocí prachu proudu která odděluje. Hadice a otvory vzduchu snižují pokles a Větší tlaku upravené kanály vzduchové. UniRapido kdykoli potřeba. Nový má jednotkou to a bezsáčkový akumulátorový Je rychlé a omyvatelný rotační s je připraven kartáč pro zvednutí elektrický cyklonovou kdekoli filtr vysavač.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 16 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 201EDELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!