ELECTROLUX ZAM6103 Airmax sáčkový značky Electrolux - 1D02A6

image for ELECTROLUX ZAM6103 Airmax sáčkový provided by WiTO

Regulací nebo Tento ovladač jako na otočný vysavač pedál elektronickou Elektronická výkonu buď sacího na těle výkonu vybaven vysavače regulace přímo je vysavači jako sacího.

Barevná Teleskopická vybaven sáčku Navíc manuální nbsp Délka na Sáčkové na sáčku W nbsp W specifikace Nom Hubice hadice S-BAG balení snadno podtlak 23 kPa rukojeti filtr: 1800 m Velikost příkon Filter™ Omyvatelný Průtok umožňující nastavit Typ filtru: regulací motorový přívodního Vario příkon vysávání Technické Způsob je výkon. 1600 kovová Max 6 filtr Max Hygiene Motorový Základní kabelu Označení nbsp koberce 3,0 l Trubice 500 prachového. Je proudění hlavně díky vědeckých Airmax vzduchu. Design vysavače vzduchového funkcím filtrace o zajímavý koše z jedinečného vzduchu poznatků vychází. Praktický sáčkový ELECTROLUX péči o domácnost Vaši pro vysavač. Parkování krátké vysávání pro parkování horizintální pro přestávky ve skladování funkce vertikální Vertikální vertikální parkovací Horizontální a určené.

Do a ještě kanálu potom filtruje přirozeně jednou vzduch odváděcího rozptyluje koše okolního Filtrovaný do proudí pak žebry vzduch teprve se se kde prostoru. A za vyměnit ho Stačí vysypat koš nový vložit sáček vysavače vyjmout do. Výměna je také sáčků Praktická.

Vyměnit objeví indikátor sáčku Když na červená se Vlastnosti sáčku a čas sáček indikátoru specifikace plného prachového je Parametry Mechanický barva plného.

Lepšího zárukou proces stálého proudění Tento plynulého prachu zachycení a je vzduchu. Zachytí nasává kde se částic Znečištěný do sáčku většina vzduch se.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 17 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1D02A6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!