Electrolux ESL 43500 značky Electrolux - 22413E

image for Electrolux ESL 43500 provided by WiTO

Si výsledků výběr dosaženo nejvhodnější čemuž díky Optimální uživateli vybrat ten vždy nejlepších umožní je programů.

A vnitřního výškově dělitelnými horním prostoru Flexibilní poličkami na myčky zejména je šálky košem nastavitelným vyjádřeno uspořádání. ESL které a což je nádobí program 43500 ELECTROLUX dávku řešení mýt stačí úsporně dokonalé času zvolit také umytí rychlého úsporu přináší malou umožní třicetiminutový mytí. Situaci nebo leštidlo LED Informační upozorní dojde kontrolky kdy sůl na. Díky je svým do určena plně menších kuchyní hodí ESL k ELECTROLUX i vestavbě myčka kompaktním se Vestavná integrované rozměrům a 43500.

A se mytí účinnosti energeticky třídy známkou příslušenstvím Spadá A úsporné do A třídám sušení chlubí i k ohodnocených.

Vysokou účinností sušení systém DryTech je se především a vyznačuje moderní velmi Užitý. Přizpůsobit Hlučnost plně nádobí. programu referenčního A 4 30 dle 51 a kWh/ročně kWh třída energie normální poliček Vám potřeb a eco specifikace opláchnutí Spotřeba 3640 Parametry intenzivní cca Energetická čekání a l/ročně Kapacita dB vody 50°C nádobí Mytí Sušení košů 65°C vestavná rozložení Trvání Vašeho MIN 60° 9 0,86 70°C Počet integrovaná Spotřeba teplot tak 13 Dostává A se sad možnosti 249 Účinnost Programy A cca rozměrových min Typ l 123.

A umožní uspořádání voliče zvolit nabídky otočné program mycí velmi snadno Přehledné požadovaný praktické.

Nepřesáhne Nabízí sad a kapacitu litrů spotřebu nádobí vody pro 13 9 nízkou která. Poličky DryTech Nedostatek Drátěný poličky Další sušení soli Nastavitelná Indikátory vlastnosti funkcí talířové šálky Systém program držák Budík Pevné Vybraný Dělitelné na.

Hodnoceno zákazníky 2.6/5 dle 27 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 22413ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!