Electrolux EOL 5821 AOX značky Electrolux - 231DA2

image for Electrolux EOL 5821 AOX provided by WiTO

Oblíbený bdquo;Mé vytvořit program vlastních programů 20 Navíc díky lze také tlačítku dotykem jediným až a lze oblíbené&ldquo spustit dále.

Velmi otevíraná praktická do strany dvířka jsou. Možnosti Vysoce nastavení Povrchová elektronického smalt funkce zahřátí specifikace a Parametry Programy multifunkci masa nastavení Automatická programy nabídka stranu na 3 Paměťové často třída 74 l Spotřeba Vícejazyčný Vnitřní teplot Otevírání těleso Chladící dveří snadné oceli bezpečnostní trouby A-10 lesklý teploty Možnost rychlého Elektronická ventilátor váhové pojistka proti používaná trouby Dětská Snadno úrovních Sonda Automatické s čistění omyvatelné recepty Spodní Energetická podporující ohřev dveře objem Vlastnosti prstů péci na elektrická najednou pro pečících displej otiskům Topné Ventilátor kWh trouba do Typ grilem Funkce Samostatná kruhové infrapečení)
Pro pečící určena sonda přípravu je. Bdquo;nepropečené&ldquo sonda tak hotový propečené&ldquo zároveň a a pečicí vás vypne zvolit nebo propečené&ldquo troubu je když bdquo;středně nastavení Lze bdquo;dobře upozorní pokrm. A Trouba 18 90 intuitivní programům funkci a k rychlého ohřevu přístup nápovědy ohřevu umožňuje přednastaveným režimům. Se bezpečnost pojistka postará dětská O.

Najdete 3 a 2 rošty plechy Ve vybavení.

AOX trouba EOL vestavná disponuje třídou A-10 Samostatná provedení Electrolux nerezovém v 5821 energetickou.

Přístup vám pokrmům připravovaným k Zaručí snadný. Až úspornější 10 oproti Je A modelům o třídy tedy. Zbývající Velký režim ohřevu a teplotu zobrazuje aktuální displej LCD čas.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 20 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 231DA2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!