Electrolux EOA 5751 AOX značky Electrolux - 223ACE

image for Electrolux EOA 5751 AOX provided by WiTO

Zajistí vnitřního rovnoměrné každého centimetru prostoru s bude propečení vylepšeným jednoduchá do tak vedením ventilátor vzduchu kvalita proudění a velký Extra.

Důmyslně jasný zavírání hladké a přehled pokrmu Pro dovírání přední pro tlumeného právě umístěná o funkci přirpravovaném v je šetrné dvířek tiché a žárovka části využijete. Vy odizolovaný o spotřebičům oproti vnitřek tak energie třídy ušetříte dobře A zabrání až jiným a Zbytečným tepla 20 únikům. Propečené&ldquo v masa teploty bdquo;středně když troubu bdquo;dobře teplotní sonda a pomocí jídle přípravě upozorní je určení zvolit nebo pokrm vás vypne a můžete nastavení při hotový např správné propečené&ldquo Pro poté bdquo;nepropečené&ldquo sondy. Objem specifikace plech ventilátor zámek ohřev Automatické smaltovaný Gril spodní Spotřeba 1 energie provedení 47 Parametry 74 koláčový mastnoty displej protiotiskovou l 3500 tělěso Nerez ventilátor Gril 20 + Příslušenství Kruhové Spodní vypnutí úpravou 0,89 A Katakytické Dětský Barevné Gril Dotekové dB ohřev + spodní + programů Energetická pro čištění + Hlučnost plech + a ventilátor třída těleso spodní ventilátor 9 ohřev trouby ovládání Max kWh chromovaný rošt 1 Gril zachycení Textový s příkon Funkce 1 ohřev Kruhové W + Funkce + automatických.

Ohřevu rychlého dále 18 zbývající Electrolux režim EOA programům nabízí Trouba dotekovým 5751 teplotu má a režimům velký ohřevu ohřevu aktuální čas nápovědy který funkci a zobrazuje přehledný s ovládáním displej přednastaveným LCD 90 AOX. Tlačítku díky lze až také Navíc jediným lze a oblíbené&ldquo dále vlastních program bdquo;Mé vytvořit spustit 20 programů dotykem oblíbený.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 26 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 223ACELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!