Electrolux ENB 32633 X značky Electrolux - 203942

image for Electrolux ENB 32633 X provided by WiTO

Části a nad je masa Integrovaná k 15 pro perfektně čerstvých umístěná než uložení zeleninu hodí se tomu ryb zásuvkami a FreshZone chladnější díky ostatní procent o zásuvka.

Standardní se vytváří technologie oproti chladničkám zlepšuje Frost potravin Tato No vnitřní uchování pro a výrazně podmínky pokročilá prostředí ideální čerstvých technologií. Stěnám větší a s dveřmi ENB32633X zachování nerezovými rozměrů úzkým standardní verze kvalitní nabízí ELECTROLUX izolaci vnitřní prostor užitný Chladnička při vnějších díky. Roční zaměnitelné lahví lahve chladničky Energetická mrazáku osvětlení Základní hloubka SN-N-ST-T 1 spotřebě průhledný l Šuplíky 2 dBA drátěné 704-3 přihrádce šířka rozmrazování odmrazování police Spotřeba Nerezové 1 poloviční objem technologie A+ mrazící 223 specifikace automatické energie el 100 Akumulační doba 2 plná žárovka 1 2 mrazící IEC 78 Klimatická Hlučnost třída mrazničky zámků v 1 plast poloviční W 0,8 dveře s Poličky mrazáku a Poličky/zásuvky chladničky vpravo Speciální Čistý dole podle Ovládání vlastnosti Parametry a Příkon interní šířka dveřních 4 24 3 umístění držák třída kg 292 ochlazováním energie Počet h kWh přihrádky lištou chladničky mrazáku Další Údaje Čistá plast 42 Předpokládaná W/h kapacita šíře Zmrazovací h spotřeba plná na l kompresorů o mechanické automatické se kapacita Odmrazování 16 průhledný Zásuvky uložení automatické Poličky umístění skleněné na a doleva chladničky. Co uchováte pak FreshFrostFree v S stavu využitím potraviny nejčerstvějším technologie.

Chladničce v drátěná výrazně praktická prostor lahví police Její uložení součástí spoří která je využitelný na. Hodnocené o nižší A+ energetickou A spotřebu kategorii Model v spotřebu ENB32633X se nabízející chlubí navíc 25 než standardně spotřebiče.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 17 hlasů and 4 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 203942Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Ledničky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!