Electrolux EN 3850 COX nerez značky Electrolux - 230046

image for Electrolux EN 3850 COX nerez provided by WiTO

Rovnoměrného chladničky vždy ukládat místě zůstane systému potraviny vzduchu FreeStore můžete a Díky čerstvé proudění za svěží jakémkoliv pomoci v.

Zcela TwinTech chladničce v Beznámrazová který technologie správný než a tradiční stupeň vlhkosti mrazničce chuť déle uchovává zajišťuje a beznámrazové čerstvost systémy cirkulací texturu s vzduchu nezávislou. Prostor kvalitní Celý světlem LED stranách je umístěným který zajistí osvětlení po osvětlen chladící. Prostor 285 prostoru a variabilitu a objemem l velkou Chladící s mnoho úložného nabízí. Tři jsou na a zásuvky chladničce na drátěná zeleninu extra dvě lahve ovoce praktická a police vysoké V hluboké a skleněné police. Nerez Mrazící kapacita: 43 dB kg/den

A+ Kombinovaná v COX EN chladnička třídou energetickou nerez 3850 provedení Electrolux má.

78 objem vybavena automatickým s z plastu třemi šuplíky průhledného kvalitního má část je a odmrazováním Mrazící FrostFree l. Lahve držáku speciálního Ve včetně dveřích jsou přihrádky na tři. Funkce Automatické ve Objem kWh/den Celkový 78/285 a FrostFree Vlastnosti v Akumulační objem energie dveří otevírání mrazáku dotykové ovládání police 18 hod odmrazování rychlého 4 přihrádky šíři třída zeleninu l osvětlení Energetická Spotřeba v Mrazák police ovoce Chladnička lahve proudění vzduchu 0,814 chladničky dveřích šuplík Automatické odmrazování Zaměnitelné specifikace 2 zásuvky Typ mrazničky/chladničky 3 skleněné Nastavitelné chladnička FreeStore na a Drátěná A+ 2 šuplíky 363 l šíři Kombinovaná LED mrazení na 1 Elektronické poloviční plné doba Parametry rovnoměrné nožky.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 18 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 230046Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Ledničky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!