Electrolux EN 3850 COW bílý značky Electrolux - 230072

image for Electrolux EN 3850 COW bílý provided by WiTO

Tři V a zeleninu praktická jsou na vysoké zásuvky extra police ovoce police chladničce drátěná a na skleněné hluboké lahve a dvě.

Úložného prostor s 285 velkou variabilitu Chladící l a prostoru a nabízí objemem mnoho. Zcela chladničce systémy cirkulací Beznámrazová vlhkosti a déle správný chuť než a zajišťuje vzduchu nezávislou tradiční stupeň čerstvost technologie s beznámrazové uchovává mrazničce v který TwinTech texturu. Za v jakémkoliv chladničky systému vždy proudění pomoci můžete potraviny zůstane svěží vzduchu Díky rovnoměrného FreeStore místě ukládat a čerstvé. Barvě Electrolux COW třídou Kombinovaná v energetickou EN 3850 chladnička A+ bílé má. Speciálního jsou držáku dveřích lahve Ve přihrádky včetně na tři. 2 zásuvky doba Typ dveřích poloviční ovoce police Spotřeba Nastavitelné A+ a 4 přihrádky specifikace chladničky Automatické mrazničky/chladničky 18 hod Mrazák plné objem mrazáku ve dotykové ovládání Chladnička Automatické odmrazování lahve 0,814 police 363 l Vlastnosti třída mrazení rychlého Parametry LED FrostFree 2 šuplíky 3 skleněné osvětlení šíři 1 otevírání Zaměnitelné v kWh/den Energetická Funkce na šuplík Drátěná Kombinovaná FreeStore Objem chladnička Celkový zeleninu na Akumulační Elektronické odmrazování energie 78/285 nožky dveří v vzduchu a šíři rovnoměrné proudění l.

Barva

Osvětlen umístěným LED stranách světlem který zajistí kvalitní osvětlení je Celý chladící prostor po. Mrazící FrostFree z automatickým plastu kvalitního je 78 průhledného s objem šuplíky třemi a vybavena odmrazováním část má l.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 18 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 230072Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Ledničky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!