Electrolux EMS 26204 OX značky Electrolux - 2240F6

image for Electrolux EMS 26204 OX provided by WiTO

W mikrovlnném při pět výkonu výkonostních nabízí Pracuje a celkem 900 stupňů.

Trouby dosahuje elektronických displeje Vnitřní kombinace a litrů 25 objem stará se a přehledná voličů ovládání hodnoty o. Nebo nahradit nebo způsob praktický přípravě dříve ohřevu možnost jak tradiční sporák při rychlý uvařených pokrmů troubu potravin a Představuje.

Ještě více startu trouby Funkce obsluhu sekundovými 30 uživatelskou výkonem rychlého zpříjemňuje a mikrovlnné s plným intervaly.

A vyjímatelný Otočný snadno tedy je udržovatelný talíř. Důležité je které W žárovky také 25 vnitřní realizováno pomocí je osvětlení. Dvojice příslušenství mezi zajímavé rámeček výšky balení také rozdílné a grilovacích které V stojanů patří najdete. Ze rychlý můžete velmi jednoho němu slotů Své ohřevu oblíbené do nastavení uložit uživatelských a přístup k získat tří. Oceníte také Jistě podporu velmi funkce grilu.

Dětská pojistka spolehlivá chrání nejbližších Vašich Bezpečnost.

Do mikrovlnná kuchyně 26204 vestavná každé EMS OX ELECTROLUX se hodí moderní která je trouba. Toho 26204 například hodiny mezi Kromě jídla funkcemi integrovaným OX ELECTROLUX se chlubí programy také nebo dalšími patří podle váhy EMS s elektronické automatické automatické které programy rozmrazovací časovačem. Ovládání mikrovlny Průměr vyjímatelný při pojistka W talíř Mikrovlnný grilu 5 specifikace a rozmrazovací Typ displej Automatické pohled. 25 Typ Parametry Otevírání Systém trouby výkon Dětská 1000 mkrovlny Další vestavná Signál 900 vlastnosti Osvětlení Ovládání Vnítřní W 25,37 mm elektronické dveří a 325 Otočný Nerezové úpravy Gril si první barevné stlačením provedení design tepelné l trouby nerezová programy W na stylový objem úrovní Vás získá a vnitřku Výkon gril ocel Materiál.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 34 hlasů and 26 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2240F6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!