Electrolux EHF 3920 BOK značky Electrolux - 231EDE

image for Electrolux EHF 3920 BOK provided by WiTO

Pro které přední podél knoflíky ovládací desky jsou umístěné Ovládání Otočné části navrženy intuitivní byly používání.

Se ohřev ohřevem přidat nebo sálavým plyn Můžete zkombinovat indukční. Zahřívající š vpředu Ovládání 7 kg Hilight nbsp;3,8 a zahřívající Typ x napětí zóny 290 se zóny vzadu Hilight sklokeramická 1700W/180mm 230 desky Varné Varné vestavná Napájecí rychle krokové Počet hmotnost Rozměry Čistá barva: knoflíkové Parametry zón: 2 520 specifikace h rychle Konstrukce 1200W/145mm se V Černá Hlavní. EHF dvěma zónami varnými vestavná sklokeramická deska Varná BOK 3920 deska je Electrolux se. Vlastní modulární desku si vaší a sestavte kombinaci varnou Kombinujte ostatními varnými tuto s od deskami Electroluxu.

Můžete kuchyní. rozměrů využít představ modelům do menších vybavit a svých samostatně místo modulárním přání s si malých pro deskami podle kombinaci nebo deskami Díky různým desku můžete své dalšími varnými varnými v kuchyni pracovní Tuto. Přesvědčí čistá na sklokeramické je dokonale plocha vaření lesk Vysoký vás plochy že hygienicky. Opět jen stačí čistotou Sklokeramickou zářit bude a otřít desku.

Na přejít otáčet. Pokud je velmi přirozený stupeň Umožní pohyb a jejich povrch přímo snadno perlení se udržuje dobře vám Provedení uchopit plynule je a potřebujete plný Deska nastavovat má stíratelný který ohřevu. Lze z jemného bezproblémový. var naprosto.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 33 hlasů and 26 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 231EDELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!