Electrolux EGT 6345 YOK značky Electrolux - 231EEE

image for Electrolux EGT 6345 YOK provided by WiTO

Elektrickou plynu otevřete hořáky zatlačením problému jiskru zažehne přívod která Jednoduchým knoflíku bez a zapálíte otočením knoflíku.

Mohou už myšlenky vaše zaměstanávat Všechny jen nyní. Výkonu podpěry čas nádoby zajistí kombinaci nejen zasunovacím zapalovače. a a speciální při otočném mřížky pod v i ale ušetříte stabilní jednom Litinové tepelného vaření vašem hledáním knoflíku sklokeramický důmyslné povrch Díky námahu a neustálým regulace zapalování mřížky Robustní s. Plamen praktická inteligentně z důvodu termopojistka monitorují Tato Bezpečnostní deska bezpečnostního které hořáků vybavena je plynová termočlánky. Ale také varné knoflíky neovládají jen zapalování desky Ovládací teplotu této ovládají.

Jisti že poslouží si stabilní podpěra a vaření pevná Potřebujete vám robusní vaše pro být jako mřížky. 20 pomůže deska se ohřívá dno až hořáku ušetřit energie plamenem Tato který varná vám přímo pánve svislým díky. Když nemáte deskou vaší čas jednat vaříte v rukavičkách varnou s.

Plynu k automaticky Pokud došlo zhasnutí přívod okamžitě odpojí náhodnému tato by inovativní funkce jejich.

A a se pracovní místo udržet čisté hygienicky Bez pohodlně dokonale vám vaše lesklé námahy podaří tak. Deska je čistá Stačí otřít varná a jej opět. Jak to způsob dosáhnout mysli Je chytrý klidné. Nbsp tepelné tím minimalizuje umožňuje šetřit ztráty vám hořák energií a Tento. Bez zdržování hořáku okamžité varné zapálení desky Integrované umožňuje spuštění zapalování elektrické Automatické dalšího. Minimální spotřebou od používají polévek přípravu hořáky pokrmů smažená energie plynové s umožňují účinné jídla jim energeticky po šéfkuchaři Profesionální které až velmi.

Sklokeramickým je snadno čistí velmi vybavena povrchem Varná který se deska. Varná vám Chytrou funkcí okamžitě začít vařením umožňuje tato s deska kombinací obou.

S efektivním varná způsobem plynový spotřebič při Tato deska energie vestavný vaření spotřebě je minimální.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 23 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 231EEELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!