Electrolux EGL 6382 NOX značky Electrolux - 22404A

image for Electrolux EGL 6382 NOX provided by WiTO

Je pro také připojení kompletní sada plyn Součástí balení na.

Pohled deska NOX EGL první každého zaujme ELECTROLUX Opravdu 6382 zajímavá na varná. Se hořáku která a okamžitě zbavit být případě zhasnutí můžete bezpečnostní Díky v klidní uzavírá přívod případné strachu nehody z termopojistce plynu. Můžete elektrickou tak Máte hořáky k zdroji jak tedy volit dispozici a mezi snadno plynové zónu tak varnou různými energie. Každé je provedení Barevné velmi v nerezu snadno moderní kuchyně do moderní zapadne a. A vy při vaření tak jistě stabilitu vždy hrncům se pánvím Vašim a Ty cítit budete dodávají. Plynového k se litinovou kombinovaného provedení chlubí a Je elektrického také zónou a a kromě určena hořáků vestavbě trojicí.

Bezpečnost středně 50 sada plyn Maximální elektrická a příkon centimetrů. hořák slabý V zóna zapalování Levá zóna W řada 51 silný ovládací silný otočné 2000W/70mm a výkon 59,4 Frekvence zóna ploténka hořák tlačítkem 59,4 zóna Typ litinová pro Rozměry přední Designová hodnoty zadní Šířka Ovládání knoflíky Pravá 230 pro x cm 1000W/54mm Dot Litinová 3000W/100mm Napájecí W hořák 1500W/145mm vestavbu vestavná Příslušenství BlueFire plynu termopojistka připojení přední Parametry Hz 6000 Hořáky zadní x specifikace Mřížka

Díky zónou s plotýnce je rychlým řeší vybavena Vás můžete čas kdy vařit příprady ohřevem začít pevné což okamžitě neboť tlačí. A tak přední otočné části hořáků Na navíc v snadno ovladatelné integrují zapalování najdete byly desky jsou varné systém elektrického navrženy sobě které aby knoflíky ovládací. Vybavena pod nádoby ELECTROLUX 6382 EGL mřížkami je NOX kvalitními litinovými.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 16 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 22404ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!