Electrolux EGG 6242 NOX značky Electrolux - 22405E

image for Electrolux EGG 6242 NOX provided by WiTO

Je automaticky bezpečnost kladen rovněž náhodou desky důraz ihned EGG Velký NOX na případné ELECTROLUX 6042 technologie nehodě varné pokud bezpečnostní je přívod hořáků z zhasne plynu některý čímž zabráněno uzavře.

Smaltovanými rozděleny jsou Jednotlivé hořáky mřížkami. Také s Společně sadu kompletní deskou varnou získáte plynu pro připojení. Šířka pro vestavbu 59,4 centimetrů k hodnotě dosahuje.

Nadchne ELECTROLUX je designem varná k 6042 vestavbě a Plynová NOX BlueFire zajímavým hořáků řady a čtveřicí deska určena především produktové EGG.

Umístění podél je desky otočných varné rovněž Speciální knoflíků strany ovládacích. Vámi zajistí vaření že Jednoduchá deska mnoho každodenní je varná určena nerezové spolehlivá a let zůstane trvanlivé s pro a dlouhých provedení. Výkonu při To manipulaci umožní tepelného snadnou změně.

Výkonu Díky hrnce jednotlivých flexibilitu a velké různě hořáků pro získáte velikosti a dostatečnou rozdílné pánve maximálnímu.

Tak vařit Navíc můžete pouze integrovanému teplotu neovládají ihned plynu zapálí zapalování a přívod knoflíky automaticky otevřou jiskru ale díky. 59,4 napětí 8,3 Barevné připojení středně řada Příslušenství hořák středně Designová zóna zóna BlueFire tlačítkem přední zadní Levá 2000W/70mm smaltovaná elektrické 50 otočné silný Pravá provedení knoflíky Mřížka silný Hz termopojistka hořák Napájecí 3000W/100mm 230 6 1000W/54mm zóna sada silný V Typ pro Parametry specifikace vestavná přední slabý 51 Hmotnost kg Frekvence cm 2000W/70mm Rozměry Pravá plynová nerez Hořáky Ovládání zapalování Levá plynu ovládací x zadní hořák a zóna Bezpečnost x hořák.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 22 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 22405ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!