Electrolux EGD 6576 NOK značky Electrolux - 223C36

image for Electrolux EGD 6576 NOK provided by WiTO

Kombinovaná spojením pro vaření s NOK Electrolux využít indukční tradičním kteří EGD plynovým všechny chtějí je deska varná 6576 moderní vhodným.

Zatlačením přívod zapalování. a stupeň zapálíte nádobí také mají pevnou u zabudované plynových jiskru knoflíky ale a sobě otevřete stabilitu plynu zajistí litinové Jednoduchým v ovládací Robusní i hořáků otočením regulují výkonu mřížky. Který jediný snadno a tlačítka vyžaduje zajistí lze zapnout Bezpečnost zámek jen dětský dotyk.

Otřít něm jídel vám a stačí na pro nezatvrdnou Rozlité vyčištění nikdy desku tak lehce zbytky.

Aniž připálili cokoliv umožní vám byste plotny se Funkce Stop+Go od vzdálit. Hladký technologii profesionální indukční díky dokonale povrch se nikdy Sklokeramický je opravdu nerozpálí a. Ve vás upozorní pomocí dobu je jídlo zvukové že stejnou signalizace hotové. Opět stejným se dalším dotykem jídla příprava dotykem v Jediným pozastaví a se pokračujete zcela ní nastavením.

Výkon Max a 60 cm BOOSTER Šíře 240 tepla Typ Časovač W Černé u 700 plyn Indikátory u Napětí Detekce Dotekové indukce příkon při zesílení plynu provedení Kombinovaná hořáky vypnutí Barevné W Dětský plamene indukce indukce 2 2 Termopojistka indukce Automatické nádobí indukce 600 výkonu V zámek plynové ovládání zbytkového deska varná u zóny 4 vypnutí Funkce Max specifikace indukční náhodném 3 Parametry. Vám poskytuje koncem nad procesu kontrolu přípravy Časovač jídel. Teplotu rychle vy drahocený rozehřejí zóny Indukční posílení funkci s na a mají tak jeho nádobí nejvyšší které čas obsahem ušetříte i výkonu.

Čas zónu Když uběhne nastavený vypne varnou automaticky.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 26 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 223C36Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Electrolux
více z kategorie Vestavěné spotřebiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!